Poradnik dla praktyków biznesu
Firma-Ludzie-Zyski
Kazimierz F. Nalepa
Blogi:

Rzetelność i problemy

Klient: Sądziłam wczoraj, że przeszłam do końca sprawę relacji z Karolem. Ale w nocy marnie spałam, w ciągu dnia czułam, że mnie coś męczy. Bolała mnie głowa i nie pomagały proszki. Miałam poczucie, że ma to związek z wczorajszym doświadczeniem. Przeskanowałam pod tym kątem dzieciństwo, ale niczego dziś nie znalazłam. Przyszedł smutek, którego pochodzenia nie mogłam odkryć do czasu, gdy poczułam, że wypieram lęk przed Karolem. Zrozumiałam, że boję się każdego kontaktu z nim, bo nie wiem, co może mnie spotkać, tyle było już agresji. Zrozumiałam, że przed przyjęciem tego uczucia blokowało mnie przez ponad 20 lat poczucie winy wobec niego. Kiedy zapytałam siebie, czy stamtąd pochodzi mój smutek, poczułam potwierdzenie i NATYCHMIAST przestała mnie boleć głowa. Dalej było mi smutno, ale ten smutek przyjęłam, nie wypierałam go.

Dziś w tym doświadczeniu bardzo pomógł mi ból głowy. Po prostu cały czas osadzałam ten ból w pytaniu, co chce mi powiedzieć. To, co dziś przepracowałam, zmienia moją perspektywę spojrzenia na tę relację.

Duży postęp w relacji z Karolem i super rzetelność w działaniu. Oczyszczenie tej relacji uwolni cię od dużego obciążenia. Odzyskasz swobodę ruchu tam, gdzie teraz doświadczasz jeszcze trudności. Gratulacje!

0 comments:

Dodaj komentarz